• Новак
РОДЕН е ПРИЛИЧНО Магнетни Гел лак Сет,Auroras Мачка Сјајот Гел лак LED Гел Ноктите Уметност Нокти Комплет 6Pcs 7ML

РОДЕН е ПРИЛИЧНО Магнетни Гел лак Сет,Auroras Мачка Сјајот Гел лак LED Гел Ноктите Уметност Нокти Комплет 6Pcs

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 6 Шишиња мачка магнетни гел лак подарок сет .Овој прекрасен ледените сребро трепет е убава и сјајна за сите тонови на кожата,претворајќи ги во скапи изглед,jwwelry-како додатоци.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА И ДОБРА ИСТРАЈНОСТ : серија на голи розова гел лак собата е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна апликација Со база гел горниот слој под целиот процес за апликација.Висока издржливост и интензивна пигментацијата го прави престојот трае подолго и ќе ги носи брилијантен сјај заврши.ЗДРАВА ГЕЛ ПОЛСКИ : Здрава состојка со слаб мирис!Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Се користи само за нокти и не-директен контакт со устата,очите.Измијте веднаш ако контактот се јавува.Чувајте ги производите далеку од бремени и деца.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : РОДЕН е ПРИЛИЧНО гел лак за полнење се соодветни за било кој празник или посебен настан,како што се роденден, празник, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките подарок.Цврсти, ноктите дизајни може слободно да се заврши со овие класичната гел боја.УСЛУГАТА ГАРАНТИРА : РОДЕН е ПРИЛИЧНО се стреми да им обезбедиме на нашите клиенти со совршен производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со вашата цел и пакет,ве молиме слободно контактирајте со нас.Изразување и убавина од слушање, работа со, и учење од нашата неверојатна клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат