• Новак
YTD Likomey Боја се Менува Гел лак,15ml Вино Црвено Јасно Голи Розова Расположение Температура Промена на Бои Впие Исклучување УВ Помине Гел лак,Пролет Салон Дома, DIY Нокти

YTD Likomey Боја се Менува Гел лак,15ml Вино Црвено Јасно Голи Розова Расположение Температура Промена на Бои

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

➊ 【ФАНТАЗИЈА ТЕМПЕРАТУРА на БОЈА CHANGEING】на Оваа прекрасна боја гел температура промена гел,по примена на температура е повеќе од 31℃ или помалку од 18℃,гелот ќе се презентираат различни убави бои,како боја магија,кога температурата е висока за светли бои,кога температурата е ниска за темни бои,ноктите се должи на температурните промени,расположението поради боја и убава. ➋ 【15 ML ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】На голем волумен гел ви овозможува да креирате повеќе помине уметност,особено погоден за професионални салон употреба,црна матирано текстура шише,мала транспарентен круг дупка на предната страна од шише, гел боја на внатрешноста на шишето на прв поглед.Гел лак мора да се излечи и сушени под УВ/LED светилка и треба да се користи со гел основата и врвот грб,лекување време за секој чекор е 60-120 секунди,затегнете на ззп по употребата и чувајте го подалеку од светлина. ➌ 【САЛОН ПРОФЕСИОНАЛНИ и КВАЛИТЕТНИ】Произведени во ДПП (Добра Производна Пракса) фабрика е Сертифицирана од страна на SGS.Производот е многу добра покриеност и боја рендерирање,мазен и лесен за употреба гел,ниска мирис,нетоксичен,долготрајни,овој гел лак ќе биде најдобар избор за нокти љубовници да уживаат DIY помине уметност. ➍ 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】бои се погодни за сите годишни времиња,на различни бои за да се создаде еден поинаков стил,можете да креирате сопствени помине уметност погледнете дали ќе живеат,работат,празници,партиите и сите важни настани и фестивали. ➎ 【УСЛУГА ФИЛОЗОФИЈА】YTD Likomey секогаш е посветена на обезбедување на корисниците со безбеден, сигурен и еколошки висок квалитет гел лак,ние сме подготвени да се обезбеди 100% гаранција услуга,ако не сте задоволни со нашата гел лак,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди целосна наплата во рок од 30 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат