• Новак
Quictent Приватност 10x20 ft EZ Pop-Up Крошна Шатор Партија Шатор Отворено Настан Gazebo со Sidewalls и Решетката Прозорец-(Тен)

Quictent Приватност 10x20 ft EZ Pop-Up Крошна Шатор Партија Шатор Отворено Настан Gazebo со Sidewalls и Решетката

DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Мрежа Прозорец] : pop-up крошна функции со две мрежа windows на двете страни,со што се овозможува доволно проток на воздух, како и за заштита од комарци.Крошна шатор ви нуди приватно место и можете да уживате тука. [Отстранлив sidewalls] : 6 sidewalls се отстранува и меѓусебно се должи на крошна ѕидови прилог на velcros.Две од нив имаат двојно двострано патент,кој е conveninent за вашиот влез.На sidewalls може да биде инсталиран или не според различни прилики, удобен и практичен. [Премиум Квалитет] : крошна шатори врвот направени од 420 D оксфорд ткаенина, со СТП-обложување, водоотпорен и заштитен фактор 50+ UV заштита од сонце.Нашите pop-up крошна со трајни, анти-корозија отпорни на прав-обложени челична рамка.Треба една или две личност да заврши тоа во неколку минути.Без потребни алатки. [Широка Употреба / 8.2 / 7.9 Висина на Страна:6.9 / 6.6 / 6.3. Тркала торбичката : 50.0*15.0*8.8 во.Quictent 10x20 ft ez до крошна шатор со голем простор, може да се одржи до 20 лице за 4 маси.Крошна рамка е целосно собрани, може да ги поставите за неколку минути, дури и за постарите.НАДГРАДИ рамка вклучува копчиња за секоја нога за лесно виткање и висина прилагодување, без удирање на прстите повеќе.Крошна шатор, исто така, има 6 sidewalls која се отстранува и заменлив (2 патент панели и 4 прозорец панели).Затоа, тоа доаѓа со ролери торбичката за лесно патување.Оваа голема размена на инстант крошна е одлична за дворот партии, покажува, логорување и други активности на отворено,итн.Сенка Плоштадот Снимка : 200 квадратни.ft.Врв висина : 8.5 ft Walk во Висина : 6.6 ft Adjustable височини : Висина на Врвот : 8.5 / 8.2 / 7.9 Висина на Страна:6.9 / 6.6 / 6.3 Тркала торбичката : 50.0*15.0*8.8 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат