• Новак
ESINGMILL Крошна Тежина Кеси за Pop-up Шатор Gazebo, 4pcs Нога Тегови Песок Кеси за размена на Инстант Отворено Сонце Засолниште Крошна Нозе, Тешки Стабилност Sandbag Пондериранит?

ESINGMILL Крошна Тежина Кеси за Pop-up Шатор Gazebo, 4pcs Нога Тегови Песок Кеси за размена на Инстант Отворено

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ Направен од Тешки 600 D оксфорд влакна обложени со СТП за додаде ленти дека е посилна од повеќето кеса на американскиот пазар.Покрај водоотпорни перформанси на СТП, подобар е од ПВЦ на пазарот.СПЕЦИФИКАЦИЈА – Вкупно 4pcs Тежина Торби и 2 Големини.Димензија : S : 6x19in/15x48cm, M : 9x22in/23x56cm.Се справи со Должина : 6in/15cm.Одговара на нога големина од 20мм до 60mm.Погодна за Секој Крошна или Шатор 25-30 lbs на телесната тежина на секој агол.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Пополни тежина вреќи со песок, песок, снег, камења или било достапен материјал во близина на страна.Не треба да носат екстра песок кога сте надвор. (Песок не се вклучуваат.Кеси САМО!).EXQUISTE ИЗРАБОТКА - Двојно stitched шевовите се зајакне стабилноста и набитост, што го прави повеќе издржливи и долготрајни.Опремени Велкро Рака ви овозможува да прикачите и отстрани тежина кеси брзо и лесно.ПОГОДЕН за ПОВЕЌЕТО инстант крошна и pop-up структури на пазарот вклучуваат Караван крошна, Инстант Крошна, E-Z ДО размена на Инстант Засолништа.Големина : M : 9x22in | Боја : Грациозен Сина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат