• Новак
Персоналните Чекан Дрвени Gavel и Звук Блок со Сопствен Текст Подарок за Судија Адвокатот Аукцијата

Персоналните Чекан Дрвени Gavel и Звук Блок со Сопствен Текст Подарок за Судија Адвокатот Аукцијата

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

★【Прилагодување Содржина】метал бакар лист (12*2cm) на mallet може да печатите текст, и трите линии на текст може да се прилагоди, и секоја линија не надминува 30 карактери.Ако треба да се печати лого, ве молиме да обезбеди јасна слика на бела позадина. ★【Материјал】обичај дрвен чекан е направен од високо-квалитет дрвени материјали, со мазни и обоени изглед, капка отпор, издржливост, заштита на животната средина и санитарни услови. ★【Широко Апликации】На дрвени mallet десктоп декорација е совршен приказ за секоја училница, на состанокот, изборот, да се зголеми вистинска смисла на законот и за бизнис-бонтон.Тоа е, исто така, практична алатка за правници, судии, аукции, говори, дебати, се потврдува една работа, донесување одлуки, итн. ★【Големина-Пакување】пакетот содржи еден чекан и база.Големината на кориснички чекан е 26.5x7.6cm, дијаметарот на основата е 14cm, а висината е околу 2,5 см. ★【Совршен Подароци】Овој кориснички mallet е многу погодна како подарок за судии, закон за студенти, правници, auctioneers, клубови и организации, тоа е многу спомен и вредни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат