• Новак
Извршен Подарок Шоп | Персоналните ружино дрво Gavel & Звучи Блок Подарок Сет со Сребро Бенд

Извршен Подарок Шоп | Персоналните ружино дрво Gavel & Звучи Блок Подарок Сет со Сребро Бенд

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

* ✔ ИЗВРШНИОТ ПОДАРОК ШОП ГАРАНЦИЈА На Извршен Подарок Шоп ние се страстни за она што ние го правиме и се надеваме дека ќе биде премногу.Добредојдовте нив во стил со овој елегантен симбол на почит.* ✔ ЕДИНСТВЕН ЛИЧЕН ПОДАРОК -симболичен подарок за нов лидер на вашата организација, клуб или судницата, ова пијано финиш ружино дрво gavel и се огласува блок е поставен во соодветен ружино дрво случај со магнетски затворач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат