• Новак
Jutagoss Гас Пролет Крајот Фитинг М8 Женски Дупка Кол 8мм A3 Челик за Апликации Капи и Canopies Сребрен Тон 2 парчиња

Jutagoss Гас Пролет Крајот Фитинг М8 Женски Дупка Кол 8мм A3 Челик за Апликации Капи и Canopies Сребрен Тон

DEN 612.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Параметар】- Женски Навој Кол : М8;Дупка Кол : 8mm/0.31 инчен;Главна Боја : Сребро Тон;Материјал : A3 Челик,од Цинк, Обложени;. 【Апликација】- Широко се користи за да обезбеди поддршка за хоризонтални шарки врати,капаци,капи и тенди за одржување на идеална рамнотежа на движење;. 【Предност】- Гас пролет цевка фитинзи се добра замена за гас пролет топка амортизери;Гас пролетта е идеално движење контрола уред за подигање,одржување и балансирање;. 【Пакет Содржина】- 2 парчиња x Гас Пролет Крајот Фитинг;. 【Производ, Услуга】- Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме да не контактирате на време,ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат