• Новак
Пеколот Производи Универзална Природен Гас Дневник Полесни

Пеколот Производи Универзална Природен Гас Дневник Полесни

DEN 678.00

Достапност
Достапно за нарачка

"Пеколот" Универзална Гас Дневник Полесни за Аглеста или Директно Инсталација-Природен Гас, на располагање најголемиот дел или carded.Материјал (Миксер)-Леано Железо; Материјал (Режач Цевка)-Ниско Јаглероден Челик.Чистота-Загрева оџак брзо предизвикува каминот да се подготви чад веднаш до оџакот, никогаш не се во соба.Погодност-НОВ Дизајн Инсталира во минути и е лесен за користење.Заштеди-карактеристики на енергија чување воздух/гас мешање на комората за ефикасно работење.Земете го вашиот дом за енергетска ефикасност чекор повисоко со користење на "Пеколот" Универзална Дневник Полесни.На "Пеколот" Универзална Дневник Полесни карактеристики на енергија чување воздух/гас мешање на комората за ефикасно работење и е достапен во NG (природен гас) или ЛП (течен пропан.) Иновативни воздух/гас мешање комора овозможува непречено, непроблематична осветлување во секое време и патент дизајн, лесно може да се конвертира во само неколку минути за било директно или 90 степени агол инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат