• Новак
RealFyre Ember Сјај Торба, 6 МЛ.

RealFyre Ember Сјај Торба, 6 МЛ.

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Peterson Вистински Fyre Блескав Жар може да се користи со vented гас дневник сетови.Вклучува 6 унци на жар.За да се користат како декоративни додатоци со гас влезете во собата.За употреба на ember кревет горилници.Peterson-Жар Сјај 6oz Торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат