• Новак
Гас Камин Блескав Жар, Рок Волна за Пропустливи Бесплатно или Vented Гас Дневник Поставува, Внесува и Камини. Голема Торба 4 мл

Гас Камин Блескав Жар, Рок Волна за Пропустливи Бесплатно или Vented Гас Дневник Поставува, Внесува и Камини.

DEN 258.96

Достапност
Достапно за нарачка

Користење со Vented или Пропустливи-бесплатен гас камини, дневник поставува, внесува и печки.Запечатени патент торба со солза далеку лента.Користете само со единици дизајнирани да работат со овој производ.НАПРАВЕН ВО U. S. A. Голем 4 Мл.торба на блескав камин жар, што е доволно за повеќето vented пан стил дневник горилници и повеќе се пропустливи-слободен единици.Употреба само како што е опишано во вашата единица е сопственици прирачник.Ве молиме консултирајте се со вашиот единици сопственици упатство за апликацијата пред да ја купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Utheer Имитира Човечки Черепи Коски Огноотпорни Гас Дневник Декорација за Затворен или Отворен Оган Јами/Камини/Faux

Обезбеди смешно и страшно амбиент во вашиот дом, кој реално да се пресоздава изгледот на природен горењ�

DEN 551.76