• Новак
Регал Пламен 8 Парче Сет Керамички Дрва Медиум Гас Камин Најавува Дневници за Сите Видови на Внатрешна, Гас Инсерти, Ventless & Пропустливи Слободни, Пропан, Гел, Етанол,

Регал Пламен 8 Парче Сет Керамички Дрва Медиум Гас Камин Најавува Дневници за Сите Видови на Внатрешна, Гас

DEN 876.00

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи за надополнување на тековната гас логови, firelog, пукам пламен firelogs, оган почеток, Блескав Жар, и лава карпи.Најкус околу 5.7" Најдолгата околу 12.8", Заврши : Имитација на дрво браун.Сет вклучува : Две 12.8" логови, Четири 7.6" најавува и две 5.7" логови.Тежина : 4 lbs.Боја / Крај : Дрво Браун.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Utheer Имитира Човечки Черепи Коски Огноотпорни Гас Дневник Декорација за Затворен или Отворен Оган Јами/Камини/Faux

Обезбеди смешно и страшно амбиент во вашиот дом, кој реално да се пресоздава изгледот на природен горењ�

DEN 551.76