• Новак
Бис Пепел Пан Приклучок (7B30B2CF01)

Бис Пепел Пан Приклучок (7B30B2CF01)

DEN 302.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е нова замена Бис Пепел Пан Plug дека бродови во оригиналниот производител пакување.Тоа не е резервни противвредност.Ова е приклучокот помеѓу ложишта и пепел тавата.Ако овој приклучок не е во место, повеќе воздух ќе влезе во ложишта, намалување на ефикасноста во работењето и зголемување на стапката на кое дрво е изгорена.Применливи Модели : БИС II; УЛТРА ЕПА; Панорама / Вила Vista; Вила Vista CD.Едноставно се инсталира овој пепел приклучок во ложишта за да го обезбеди печатот помеѓу ложишта и пепел тавата.Овој приклучок е во парк и ќе брод надвор од нашиот магацин.Оваа Пепел Пан Plug обезбедува печат помеѓу ложишта и пепел тавата.Ако овој приклучок не е во место, повеќе воздух ќе влезе во ложишта што ќе се зголеми стапката на која ќе горат преку дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат