• Новак
Зелена Gaffer Лента - Gaffers Лента 3 Инчен x 30 yds, Chroma Key Зелени Тешки Gaff Лента, Вистински Професионалец Одделение Gaffer Лента Остатоци Бесплатно, Не-Рефлективен, Мат и Повеќен

Зелена Gaffer Лента - Gaffers Лента 3 Инчен x 30 yds, Chroma Key Зелени Тешки Gaff Лента, Вистински Професионалец

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме Заглавени На Вас - Ние стоиме зад нашите професионални премија одделение gaffer лента.Сигурен Зелен Екран Касета се - Вие треба multicam лента која останува во место и е високо conformable додека се почитуваат различни површини.Разноврсна Лента - Вистински професионалец одделение gaffer лента е одлична алтернатива на ленти кои се тешко да се работи со.Ако, поради некоја причина, не сте задоволни, едноставно да допрат до нас за враќање на парите или замена.Има надолу жици да podiums, музички опрема, микрофони, тапан поставува, мешање на плочи, конзоли, и може да означува кат патеки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат