• Новак
Zase Motorola Мото G Пенкало (2020) за Verizon Holster Спојувалка за Каиш Случај Тешки Супер-Тенок Солиден Заштитна Маска Оклоп Defender Силна Спојувалка за Каиш [Потпирачот] Мото XT2043 (Ц

Zase Motorola Мото G Пенкало (2020) за Verizon Holster Спојувалка за Каиш Случај Тешки Супер-Тенок Солиден

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајнирани за Motorola Мото G Пенкало (2020) 6.4-инчен дисплеј, Мото XT2043 (за Verizon, Т-Мобиле, Метро, AT&T, НИ Мобилните, & сите НАС превозници) не се компатибилни w/ сите други Мото модели.Ве молиме видете слика за повикување на точниот модел на телефон на компатибилност.Бродови од САД во Zase мало пакување.ДВЕ ПАРЧЕ ХИБРИД КОМБО СЛУЧАЈ : Тенок низок профил случај w/ изградена-во мирување и holster клип направен од крути пластични, гумени-како се чувствуваат за да не се лизга на зафат.УДОБЕН ДИЗАЈН : Може да биде лесно да се отстрани од holster без отстранување на задниот школка случај.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Holster клип swivels 180 степени w/ ***НОВИ*** и подобрување на здрав заклучување механизам за дополнителни потпирачот функција и посилни трајни клип.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Целосен пристап до сите порти и копчиња кога користите телефон случај.ZASE Дизајн Сите-во-едно Телефон Заштитна Holster Комбо Спојувалка за Каиш Случај Покрие компатибилен со Motorola Мото G Пенкало (2020) модели само објави (за Verizon, AT&T, T-Mobile, Метро, Спринт, НИ Мобилните, Xfinity Мобилни и Отклучен Мото G Пенкало (2020). ***НЕ за Мото G Моќ 2020*** нема да биде компатибилен со било која друга Motorola Мото модели ***Бродови од САД во Zase мало пакување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат