• Новак
Случај за Галакси Забелешка 20 Ултра Појас-Клип Holster Случај, Капка Доказ со Полно Тело, Солиден Тешки, Shockproof Трајни Покрие Компатибилен со Бранител Случај за Samsung Гал?

Случај за Галакси Забелешка 20 Ултра Појас-Клип Holster Случај, Капка Доказ со Полно Тело, Солиден Тешки, Shockproof

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ротира 360-степен спојувалка за каиш овозможува лесно вклучување/исклучување на прилогот, а носи на појас.Карактеристики Мулти-слој за одбрана : Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра Defender Случај со цврста внатрешна обвивка и мека надворешниот поклопец.КОМПАТИБИЛНОСТ - Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра 5 G.ПРАШИНА ЗАШТИТА - Порта приклучоци за заклучување од прашина, нечистотија и валкано, па вашиот уред останува чиста и остатоци слободни МУЛТИ-СЛОЈ за ЗАШТИТА - високо влијание поликарбонат школка и синтетички каучук надворешноста slipcover се комбинираат за да го заштитите вашиот уред од абење и случајни несреќи.Појас-клип holster вклучени кои двојки како потпирач за раце-слободни медиуми гледање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат