• Новак
ЕГО Тактички Ограничено Издание Дизајн УВ-Печатени кон MAG452 Областа Случај Компатибилен со Apple iPhone 5 / 5s Црн Череп Б/W САД Знаме

ЕГО Тактички Ограничено Издание Дизајн УВ-Печатени кон MAG452 Областа Случај Компатибилен со Apple iPhone 5

DEN 2380.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Limited Edition Magpul Областа Случај за i Phone на Apple 5,5 s и i Phone SE е полу-цврсти маска за цел да обезбеди основни заштита во областа.Направен од флексибилни термопластични, на Magpul Областа Случај со Ограничено Издание Прилагодување од страна на ЕГО Тактички карактеристики PMAG-стил ребра за дополнителна контрола, snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување, и слајдови лесно во и надвор од џебовите без snagging.Дизајнирани и произведени во U. S. A.!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хоризонтална Најлон Солиден Видиме Спојувалка за Каиш Случај Holster Торбичка за Носител со Појас Јамка Картичка

Одговара за i Phone XS Max, XR, 8 Плус, Samsung Галакси A10, A20, А50, S10 Плус, S9 Плус, S8 Плус, J7 Ѕвезда, LG V35 Thin Q, Г7, G8 Thin Q, Г7 Од�

DEN 263.76