• Новак
Де Cecco Гриз Тестенини, Ангел Коса Број 9, 1 Фунта (Пакување од 20)

Де Cecco Гриз Тестенини, Ангел Коса Број 9, 1 Фунта (Пакување од 20)

DEN 986.40

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи 20-16 оз кутии. 100% Durum Пченица Гриз.Произведено во Италија.Готвење време : 2 минути.Обликувани преку Бронза Умира за да креирате некоја груба површина за подобро да се задржи сос.Полека се Сушат на ниска Температура за да се Зачуваат Хранливите Својства.ГМО Слободни.Кошер.Вкус Име : Ангел На Косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат