• Новак
TRYSHA Црна Пластика Универзален Автомобил Возило Масло, Вода, Гориво Гас Бензински Инка мала пластична инка

TRYSHA Црна Пластика Универзален Автомобил Возило Масло, Вода, Гориво Гас Бензински Инка мала пластична инка

DEN 1485.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Дотур На Гориво.Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 1 x Дотур на Гориво.Школка во Боја : Црна; Штекер Дупка со Дијаметар : 13mm/0.5".Димензија : 18.5 x 15cm/ 7.3" x 5.9"(H*D).За производи, корисници кажам дека добро е добра, нема да омаловажуваат нивните врсници да се подобри themselves This не е наш начин на бизнисот, ве молиме обратете се до вистински производ слики и вовед = сигурен"Доаѓа со рачка на страната за одржување на стабилен кога го користите.Овој производ е совршен за лицето кое е често само возење патување.Траен инка со флексибилни spout погодна за речиси сите течности.Користи во моторното масло, coolant, бензин, бензин, kerosene, моторот течности, вода и др.Широк устата за лесно да ги фрлаат заврши со мрежа цедилка да помогне да се спречи остатоци навлегува во вашиот контејнер.Забелешка : големината се мери со рака, па тоа може да имаат малку 1-2 инчи разлика.Пакетот Вклучува : 1 x Гориво Funnel For било какви проблеми со добиените производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ги реши што е можно побрзо и да се справат со нив добро.Ако не можете да бидете задоволни, ние може да се направи враќање или размена!Ви благодариме за вашата поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат