• Новак
Davitu Гориво Се Инјектираат. Контроли & Делови - Автомобил, Мотоцикл Инка Преносни Трајни Монтажни Флексибилно Гориво Вода, Масло За Пренос Пополни Инка Алатка Автомо

Davitu Гориво Се Инјектираат. Контроли & Делови - Автомобил, Мотоцикл Инка Преносни Трајни Монтажни Флексибилно

DEN 1068.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Пакетот Вклучува : 1 x Инка.Пренослив, кој се одвојува, Лесен за Употреба, Флексибилен.Димензии : Должина : 37cm/14.57', Spout Дијаметар : 13cm/5.12' (Прибл.).Белешки : .Автомобил Мотоцикл Инка Преносни Трајни Монтажни Флексибилно Гориво Вода, Масло за Пренос Пополни Инка Алатка Автомобил Додатоци Спецификации : Дизајнирани со инка и цевка, лесно да се splice, лесно преносливост.Тоа е пренослив и многу лесен, лесно за вас да се стави тоа во секој агол од вашиот автомобил.Овој производ за луѓе кои сакаат возење за патување за да се реши итен проблем.Тип : Funnel Material : Plastic Features : Пренослив, кој се одвојува, Лесен за Употреба, Flexible Size : Вкупна Должина : 37cm/14.57', Spout Дијаметар : 13cm/5.12' (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 1 x Инка Објект специфики : Потекло : CN(Потекло)Посебните карактеристики : /Item тежина : 85g Item ширина : 0 Other дел број : /Производителот дел број : Other Country/регион на производство : China Placement на возило : /Item висина : 13cm Item должина : 37cm Interchange дел број : /Материјал тип : Пластика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат