• Новак
adidas Мажите X 18.3 Фирма Земјата Фудбалски Чевли

adidas Мажите X 18.3 Фирма Земјата Фудбалски Чевли

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Човекот Направени.Увезени.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Ниско-намалување на силуета со потпис Clawcollar форма брави вашиот нога во багажникот за натпревар-долго стабилност и поддршка.Натпревар-долго удобност и вистински допир од лесен, двоен слој на mesh горниот дека flexes со ногата.Лесни TPU outsole нуди најдобар баланс помеѓу голема брзина и влечење.Arrowhead forefoot studs во комбинација со круг пета studs овозможи брзо започнува и престанува да се на цврста подлога.Вашите противници се обидел за брзина датум со понижување и нема да ги споделите со нив надолу.Ништо нема да го забават вашиот качи на врвот.Вашиот суровини брзо се претвора секоја пречка во вебсајтот.Рака на себе си и да се создаде паника со X. Овие луѓе е фирма земјата фудбал cleats има dual-слој на mesh горниот дел за увери допир и лесни удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат