• Новак
Свиња Сончоглед Пеперутка Фрлиле Ќебе Мека Лесни Топло Фланелен боксери Удобност Подарок Фрла Постелнина Дома Кревет Троседот Каучот Патувањето 50X40 за Деца

Свиња Сончоглед Пеперутка Фрлиле Ќебе Мека Лесни Топло Фланелен боксери Удобност Подарок Фрла Постелнина Дома

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : Супер Микро Фланелен За Мека На Допир.Уживајте Во Удобноста И Топлина Година Со Оваа Премиум Кадифен Фрли.Дете Големина : 50"X40"; Тинејџерски Големина : 60"X50"; Возрасни Големина : 80"X60".Погоден За Каучот, Троседот И Деца Кревет. (Напомена : Ве Молиме Потврдете Го Големината Пред Да Купите.).Ткаенина Содржина : 100% Фланелен Боксери.Екстра Мек Drape Тоа Во Текот На Еден Стол, Кауч Или Кревет За Да Додадете Стилски Допир На Вашата Дневна Соба Или Кревет Во Соба.Лесно Нега : Машина За Миење Со Ладна Вода, Посебно На Нежни/Деликатна Циклус.Собори Сува На Ниска Топлина.Избегне Директна Топлина.Хлор.Направени Со Намали Отпорни Ткаенини.Боја : Свиња Сончоглед Пеперутка | Големина : 50"x40".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат