• Новак
Homiehug Среќен Dachshund Куче Ќебе Мека Меки Lightweighted Атмосфера Fuzzy Фрла за Каучот Кревет Троседот Дома Декор Подарок Деца Годишнината Пријатели 30x40 за Миленичиња

Homiehug Среќен Dachshund Куче Ќебе Мека Меки Lightweighted Атмосфера Fuzzy Фрла за Каучот Кревет Троседот

DEN 354.72

Достапност
Достапно за нарачка

Не само што се нашите ќебиња исклучително мека, но полна-ширина печатење и единствено еднострана pringgting на фланелен боксери врвот додава софистицирани и едноставни стил кој изгледа убав како фрлиле ќебе или гушвам другар.Многу погоден за оние кои се склони кон алергии и астма!Притискам се на каучот во чиста удобност со нашите луксузно атмосфера ќебиња.Ако погоре проблеми се нормални, тие нема да бидат вклучени во по-продажбата на обработка категорија.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат