• Новак
AUSMART Само Девојка, Кој Сака Axolotls Фрлиле Ќебе Фланелен боксери Микрофибер Луксузни Топло Мека Атмосфера Ќебе за Каучот, Автомобил, Софа Кревет Dorm Вода Кревети Подаро

AUSMART Само Девојка, Кој Сака Axolotls Фрлиле Ќебе Фланелен боксери Микрофибер Луксузни Топло Мека Атмосфера

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Само машина за миење со ладна вода, нежно или деликатна циклус.Животот се користи за да се изразуваат љубов и смеа. 30"X40" Супер мали, погоден за домашни миленичиња другар.Совршен подарок за вашите сакани за Денот на Вљубените, Божиќ, роденденот, housewarming и било годишнината.На фланелен боксери материјал е удобно и мека, и нежно ќебе ќе направи да се чувствувате топло и опуштено.Ќебе за каучот ќебе со мека текстура и слатко pompom дополнителните е совршен за младите девојки и момчиња, сакаше ќерка ми, внука, мајки и вашата прекрасна милениче. 80"X60" Големи погодна за возрасни ,се тркалаат и да се види ТЕЛЕВИЗИЈА.Она што е уште поважно, на лесни и модни кревет ќебиња е совршена позадина при фотографирање на кампување со пријателите.ЛЕСНИ ДА се НОСАТ СО:На руно фрли ќебиња за спалната соба е толку лесен што лесно да се складира и да се носи со.Руно ќебиња обезбеди повеќето уникатен персоналните подароци за вашите најдобри пријатели, далечни пријатели, партнери, најдобри пријатели, девојки, пријателки, пријателки, најдобри пријатели и семејство.Шевове е тесна и лесно да управуваат : шевове е тесна и аглите се зајакнат, кој ја подобрува применливоста на мека ќебе за кревет.РАЗНОВРСНА - Ова Ќебиња е многу корисен елемент, за да имаат на рака, тоа може да се заштити вашиот троседот/стол од прашина и дамки, се задржи топло и пријатно за нап или филм време. 30"X40" Супер мали, погоден за домашни миленичиња buddy50"X40" Мали Близнак погоден за kids60"X50" Медиум Близнак погоден за тинејџерски или nap80"X60" Големи погодна за возрасни ,се тркалаат и види TV120"x90" Прекумерно кралот погодна за целото семејство се види ТВ и да разговарате со пријателите.AUSMART Ќебиња обезбеди да добие топлина и удобност преку оваа прекрасна модел и меки мекост, овозможувајќи ви да заборави на стресот на целиот ден. 60"X50" Медиум Близнак погоден за тинејџерски или нап.Удобно ќебиња и ќебиња ќе стане помек и не ќе падне после миење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат