• Новак
Norlake 084447 Пареа Доказ Флуоресцентни Fixtur

Norlake 084447 Пареа Доказ Флуоресцентни Fixtur

DEN 9728.64

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински оем замена дел.Norlake стана лидер во високо-квалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.Користете вистинско оем делови за безбедност, сигурност и перформанси.Norlake 084447 пареа доказ флуоресцентни тела Norlake произведува супериорен во однос на опрема за foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат