• Новак
МОБ GYE22GYNFS 36 француски Вратата Контра Длабочина Фрижидер со 22.1 сертификати. ft. Вкупниот Капацитет Простор за Заштеда на енергија Мраз Создателот Приказ LED Осветлува

МОБ GYE22GYNFS 36 француски Вратата Контра Длабочина Фрижидер со 22.1 сертификати. ft. Вкупниот Капацитет Простор

DEN 779.76

Достапност
Достапно за нарачка

Контра Длабочина Дизајн Создава Елегантен Вграден Изглед.LED Осветлување го Прави Предмети Лесно Да се Место И Retrieve.Отпорен На Отпечатоци Од Прсти И Smudges За Чиста Елегантен Изглед. - Counter длабочина дизајн создава елегантен изградена-во изгледот - LED осветлување го прави предмети лесно да се место и retrieve - Отпорен на отпечатоци од прсти и smudges за чиста елегантен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат