• Новак
Фрижидер Кулер Вратата Пијалаци Рек Јасно Поликарбонат - 18 1/4L x 4 1/2W x 6H

Фрижидер Кулер Вратата Пијалаци Рек Јасно Поликарбонат - 18 1/4L x 4 1/2W x 6H

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите намена. 10 полици по случај.Јасно поликарбонат дизајн.Кулер вратата пијалаци рек ќе се придржуваат до замрзнувач врати со патентиран високо-лепливоста платформи, кои го надмине било вшмукување чаши во индустријата.Сето ова цел носителот мерки 18-1/4 x 4-1/2 x 6 (L x W x H).Секој кулер вратата пијалаци решетката се направени од издржлив поликарбонат.Постојат 10 единици по случај.Кулер вратата пијалаци рек е во парк и се подготвени да брод.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат