• Новак
Џереми Shockey Мајами Урагани Autographed 16 x 20 Прв Надолу Прослава Фотографија - Autographed Колеџ Фотографии

Џереми Shockey Мајами Урагани Autographed 16 x 20 Прв Надолу Прослава Фотографија - Autographed Колеџ Фотографии

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Колеџ Фотографии.Ова 16" x 20" на фотографија е лично на рака потпишан од страна на Џереми Shockey.Тоа е официјално лиценцирани од страна на NCAA и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џереми Shockey сувенири.Мајами Урагани сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Западниот Ѕид Уметност Фотографии Печатење на Слика на Сценско Зајдисонце на Самитот на Планината Скот во Вичита

A Thoughtful (и Лесно!) Подарок што Секој печатење е придружена со информации картичка која го содржи насловот

DEN 192.00