• Новак
Хозе Abreu Чикаго Белата Сокс Потпишан Autographed 8x10 Полето на Соништата Фото Beckett ГРБ - ова Е Небото Натпис

Хозе Abreu Чикаго Белата Сокс Потпишан Autographed 8x10 Полето на Соништата Фото Beckett ГРБ - ова Е Небото

DEN 4079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд Нови Autographed Фото Потпишан од страна на Хозе Abreu.Чикаго Белата Сокс slugger.Полето на Соништата Игра фотографија.Одличен Подарок за Чикаго Белата Сокс фанови.Beckett Сертификат за Автентичност.Чикаго Белата Сокс slugger Хозе Abreu Потпишан Autographed 8x10 Полето на Соништата Слика со Beckett ГРБОТ и дали Е ова Рајот?Натпис!Фотографиите се потпиша во бела боја пенкало и се предмет на автентикација со Beckett Автентикација.Beckett е еден од водечките authenticators во сувенири бизнис.Овие фотографии брод станот во врвот loader за да се спречи од свиткување и creasing.Овој објект е слика само; тоа не е врамено.Ова е совршен подарок за родендени, Денот на Таткото, Божиќ, или фан пештери за вашиот омилен Сокс фан!Како ние имаме големо количество на овие фотографии во парк, ќе не добиваат точната ставка се прикажува овде, но ќе добиете висок квалитет на фотографија во нашата понуда.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат