• Новак
Holibanna 10PCS Дрвени Клипови Дрво Фото Хартија Колче Декоративни Pin Clothespin Занает Клипови Doughnut

Holibanna 10PCS Дрвени Клипови Дрво Фото Хартија Колче Декоративни Pin Clothespin Занает Клипови Doughnut

DEN 107.76

Достапност
Достапно за нарачка

Суровини : Направен од премиум материјал (дрво), која е водоотпорен!Внимателно полиран, високо ниво на квалитет, трајни, животната средина, не-токсични, еко - пријателски, рециклира, fresafe за вашите деца и бремени жени.Не е лесно скршени и не треба воопшто да се грижиме за стаклени фрагменти повреден вашите и дете на раце.Овие штипки за алишта може да се одржи нешто цврсто и не се лесно да се скрши, се должи на парична казна изработка, декорација со слатки и убави модели (Doughnut, пеперутка, пчела, круша, киви, dragonfly, Панда, Автомобил, Морски Животни).Донесе овие мулти-функција мини природни дрвени штипки за алишта дом за денес!Го прави вашиот живот повеќе топло и интересно.Овие мини штипки за алишта е направен од природно дрво, совршено ги користите како фото клипови, хартија клипови, порака клипови.Целата изгледа исклучителен и прекрасен, идеален за страните, може да се клип нив коритото на папочната и висат фотографии за да создаде персоналните фото екранот.Одлично за декорација, виси слика колаж, занаети, картички и банер.УСЛУГА : Нашиот тим, кој има повеќе од 17 години на искуство, е еден од најдобрите понудувачи, Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ние сме толку сигурни во нашите високо-квалитетен производ, СЕКОЈ ПРОИЗВОД е целосно и точно тестирани, гарантирано да работат надвор од кутијата, 30-дневна гаранција за враќање на парите или замена ЗА БЕЗ ПРИЧИНА!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат