• Новак
ДДП - Избрани Сет на 15 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Инструменти Лифт, ВАДЕЊЕ на Форцепс, Огледало, Сондата и Explorer и ЕНДОДОНТСКО Стеги Удар

ДДП - Избрани Сет на 15 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Инструменти Лифт, ВАДЕЊЕ на Форцепс, Огледало, Сондата и Explorer

DEN 347.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДДП - ИЗБРАНИ СЕТ НА 15 КОМПЈУТЕРИ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ ЛИФТ, ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС, ОГЛЕДАЛО, СОНДАТА И EXPLORER И ЕНДОДОНТСКО СТЕГИ УДАР.НАПРАВЕН ВО ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДДП 1 Премиум О Р Одделение Забна Екстракција ЕКСТРАКЦИЈА на Форцепс 90 Инструменти за Стоматолошки (ДДП Квалитет)

ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ВРВЕН КВАЛИТЕТ.ДДП 1 ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈ

DEN 232.56

Стоматолошки Студент Испитување Екстракција Сет на 50 Компјутери Форцепс Лифтови Екстракција Хируршки Инструменти

Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка 50 Парчиња Сет Вклучува : (1.) Екстракција

DEN 7199.76