• Новак
OdontoMed2011 9 Компјутери Основни Стоматолошки Екстракција Екстракција Форцепс Лифтови Поставите ЕКС-346

OdontoMed2011 9 Компјутери Основни Стоматолошки Екстракција Екстракција Форцепс Лифтови Поставите ЕКС-346

DEN 674.16

Достапност
Достапно за нарачка

9 КОМПЈУТЕРИ Основните орална Хирургија ЕКСТРАКЦИЈА Екстракција Форцепс Лифтови Поставени КОМПЛЕТ.Направен во германски Одделение од Нерѓосувачки Челик.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме рачно изработени на Допир на Секој Инструмент.Поставете Detials : .. 1 Заб Вадење на Форцепс #150 1 Заб Вадење на Форцепс #151 1 Заб Вадење на Форцепс #23 1 Корен Лифт # 301 Директно 1 Корен Лифт Право 1 Корен Лифт Лево 1 Стоматолошки Огледало #5 1 Памук Plier 1 Explorer Сонда # 5 Odonto Med2011 Инструменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДДП 1 Премиум О Р Одделение Забна Екстракција ЕКСТРАКЦИЈА на Форцепс 90 Инструменти за Стоматолошки (ДДП Квалитет)

ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ВРВЕН КВАЛИТЕТ.ДДП 1 ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈ�

DEN 232.56

Стоматолошки Студент Испитување Екстракција Сет на 50 Компјутери Форцепс Лифтови Екстракција Хируршки Инструменти

Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка 50 Парчиња Сет Вклучува : (1.) Екстракција

DEN 7199.76