• Новак
AAProTools Сет од 5 Премиум германски Одделение Kerrison 7 1,2,3,4,5 мм до 45 Грлото на Ортопедски Инструменти

AAProTools Сет од 5 Премиум германски Одделение Kerrison 7 1,2,3,4,5 мм до 45 Грлото на Ортопедски Инструменти

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

AAPro Tools Сет од 5 Премиум германски Одделение Kerrison 7" 1,2,3,4,5 мм до 45 Грлото на Ортопедски Инструменти.Премиум германски Одделение Kerrison Rong Црно Злато (1,2,3,4,5 mm) на Грлото на Ортопедски Surgi.Тешки-должност, Двојно-акција Surgi Инструменти Имаат Остри, Лажичка во облик на Сечење "Залак".Нерѓосувачки челик.Одличен Квалитет Како На Сликата.AAPro Tools Сет од 5 Премиум германски Одделение Kerrison 7" 1,2,3,4,5 мм до 45 Грлото на Ортопедски Инструменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стоматолошки Студент Испитување Екстракција Сет на 50 Компјутери Форцепс Лифтови Екстракција Хируршки Инструменти

Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка 50 Парчиња Сет Вклучува : (1.) Екстракција

DEN 7199.76

ДДП 1 Премиум О Р Одделение Забна Екстракција ЕКСТРАКЦИЈА на Форцепс 90 Инструменти за Стоматолошки (ДДП Квалитет)

ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ВРВЕН КВАЛИТЕТ.ДДП 1 ПРЕМИУМ О Р ОДДЕЛЕНИЕ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈ�

DEN 232.56