• Новак
Висок Стол подложка за нозе Компатибилен со IKEA Antilop - Бамбус Дрвени подложка за нозе Висок Стол Додатоци, Измазнети Рабови, Прилагодлива Висина и Не се Лизга Метал С?

Висок Стол подложка за нозе Компатибилен со IKEA Antilop - Бамбус Дрвени подложка за нозе Висок Стол Додатоци,

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме прочитајте ја нашата прирачник, пред да го користите.И тоа карактеристики на квалитетот на готовиот производ, измазнети рабовите прави вашето бебе многу удобно за нивните нозе. O-прстени и стеги, не се играчки и треба да се чува надвор од дофат на деца за да се спречи гушење. ❤❤【Лесно да се Соберат и Чисти】 : Нема алатки се потребни, прво се стави о-прстени и подложка за нозе на точната висина, а потоа користете го прстиња за да ги затегнете ја. Ве молиме имајте во предвид кога се стега е во својот tightest и огромна количина на притисок се применува и подложка за нозе се движи, тоа ќе гребење на висок стол пол.98 инчен, должина е 19.Се применува пол дијаметар на нашите производи е 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат