• Новак
vastwit Бебе Бебе Девојки и Момчиња Долг Ракав Нозе Romper Sleeper Памук Коса Патент Bodysuit Пижами

vastwit Бебе Бебе Девојки и Момчиња Долг Ракав Нозе Romper Sleeper Памук Коса Патент Bodysuit Пижами

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Ново Родено Бебе Памук Долги Ракави Пред Коса Патент Затворање Нозе Долги Romper Bodysuit.Големина на Табела значи возраст се движи за бебиња, но тие се за општи насоки само.Изработени од памук ткаенини, меки и удобни за носење, пријателски бебе е нежна кожа.Долги ракави, пред коса патент затворање за лесна за носење, нозе дизајн за одржување на топло.Совршен за секојдневно носење, повик носат дома, спиење, бањање, собирање, црква, фотографија и сл.Сет Вклучуваат : 1 Pc Бебе Romper Состојба : Нова без ознака Материјал : Памук Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Градите|Ракав-|-Треба да се Crotch-|Должина -3 M-|0-3 Месеци|-18.9/48cm-|8.7/22cm-|13.0/33cm-|-18.5/47cm -6 M-|3-6 Месеци|-19.7/50cm-|9.1/23cm-|14.2/36cm-|-20.9/53cm -9 M-|6-9 Месеци|-20.5/52cm-|9.4/24cm-|15.4/39cm-|-23.2/59cm 12 M-|9-12 Месеци-|-21.3/54cm-|-10.2/26cm-|16.5/42cm-|-25.6/65cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат