• Новак
Новороденото Бебе Бебе Девојка Romper Onesie Нозе Пижами Кавга Jumpsuit Симпатична Есен Зима Облека На Облека

Новороденото Бебе Бебе Девојка Romper Onesie Нозе Пижами Кавга Jumpsuit Симпатична Есен Зима Облека На Облека

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

◕‿- Стандард Времето за Испорака е 7-15 Дена, не грижете се. ❀100% ПАМУК : ние се користи само високо квалитетни и природно одгледува органски памук влакна, без употреба на јаки хемикалии или пестициди што го прави супер меки и нежни за бебиња кожата, мека нозе или footless pjs за новородено бебе девојка. ❀Долг ракав цврст боја jumpsuit onesie со симпатична кавга на страната snap копчето и на дното, цврсти розова боја/бела/brown/ жолт лист печатени ребрести плетени или обична onesie, супер симпатична и пријатна доаѓа дома облека за бебе девојка во есен и зима. ❀Нозе пижами стил чува бебето нозе топло, и пелена gusset дава дополнителна соба за бебето пелена.Висок квалитет oragnic памук го чува на форма без да се протега надвор со текот на времето. ❀Мека обичен нозе romper за новороденче, одговараат за daliy носат, доаѓа дома облека, болница sleeper,новороденото се земе дома на облека, болница облека, sleepwear и др.Aslo голема туш и роденденски подарок/благодарноста/божиќ облека за новороденче девојка, вашиот мало бебе ќе љубов на прв поглед~. ❀Пакет се Вклучени : едно парче солидна боја прагови + headband(headband е парче од ткаенина што може да го направи тоа според големината на вашето бебе главата).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат