• Новак
Greaked Мачка Чешма, Автоматски Фонтана за Пиење за Миленичиња, Пет Фонтана Вода Диспензерот, Интелигентни Индукција Автоматско Циркулација на Филтер за Ниски-Бучава

Greaked Мачка Чешма, Автоматски Фонтана за Пиење за Миленичиња, Пет Фонтана Вода Диспензерот, Интелигентни

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме погледнете го големина на табелата врз основа на вашиот вистински фигура. Safe : и таму е вода недостиг потсетување, водоотпорен пумпа е сува и услугата животот е долга.Четворни Филтрација : миленичиња фонтана е опремен со мулти филтрација за прочистување на вода, отстранување на влакната, нечистотија, и остатоците од храна плус пред-филтрирање сунѓер за да се фати за коса и остатоци.Ултра-тивка & Ниска потрошувачка на енергија : Со супер тивок пумпа, спиење на ниво на mute, ниски-бучава искуство, миленичиња фонтана нема да ги вознемири или вие или вашето домашно милениче.2 степени, и услугата животот е долга.Месечната потрошувачка на енергија е за 0.Препорачливо е тие да се чистат и одржуваат на неделна основа.Опис : Име : Миленичиња Вода Dispenser Color : blue Material : ABSSize : 14x14x12. Уникатен дизајн : користете проток на вода да биде рамна постоечкиот нечистотии во филтер елемент, така што циркулира вода продолжува да циркулира, и квалитетот на водата се уште е јасно за 48 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HAOKTSB Милениче Фонтана Милениче Пиење Фонтана Мачка Чешма,Супер Исклучете Керамика Миленичиња Вода Диспензерот

Куче фидер Направени на безбедно, природен материјал.Лесно да се движите,мачка фидер може да се користи

DEN 1963.20

Домашно Милениче Чешма Филтер, 8-Pack Круг На Јаглерод Замена Филтрација Куче Снабдување Со Вода Мачка Автоматско

Кога ќе се мијат фонтана, можете да ја исплакнете го филтерот во флаширана вода и изберете го ништо држа

DEN 359.76

Лу&Ba Мачка Чешма, Автоматски Розова Милениче Чешма Прилагодливи Проток на Вода Поставување на Фонтана за Пиење

【Супер Тивок Пумпа Технологија】 : бучава од пет чешма главно доаѓа од висока фреквенција тековни на пу

DEN 1127.76

Мачка И Куче Сад, Расклопна Милениче, Течење-Доказ Двојно Сад за Мачки, Автоматски Фонтана за Пиење, Мултифункционални

НАУЧНИ ХРАНЕЊЕ : 15степен навалите агол за да се избегне ' рбет и варењето проблеми предизвикани од домаш

DEN 420.00

WRDY Бела АБС Материјал за Пиење Вода Диспензерот Милениче Циклус Мачка Хранење Вода Артефакт Автоматско Вовлекување

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме ни email и ние ќе ви обезбедиме со задо

DEN 534.24