• Новак
Магијата Минерали од Џером Александар Минерални Прав Фондацијата со Боја се поправи дисхармонијата во вилицата, Антиоксиданс нега на кожата Формула (Среден Темно)

Магијата Минерали од Џером Александар Минерални Прав Фондацијата со Боја се поправи дисхармонијата во вилицата,

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

ФОНДАЦИЈАТА, БОЈА се поправи дисхармонијата во вилицата користите вклучени хром-постапува во Прав, а по Завршувањето Четка за лесно апликација која нема да торта, браздата, или се фатени на фините линии и брчки.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН СО ОГЛЕДАЛО : Погодно прав компактен дизајн со огледало, го прави лесно да се применуваат!Ќе сакам мазна, лесна за покривање ќе добиете од Магијата Минерали од Џером Александар!.Џером Александар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Make-up Студио Амстердам Тоа Лице Крем и Фондацијата за Фер - Високо Пигментирани - Лесни - Долготрајни - Беспрекорна

СЕ ЧУВСТВУВА ПРЕКРАСНО НА КОЖАТА.На крем формулација на нашата фондација мешавини надвор како сон на ко

DEN 704.64