• Новак
Clinique Дури и Подобар Сјај 76 Наздравија Пченица 30ml

Clinique Дури и Подобар Сјај 76 Наздравија Пченица 30ml

DEN 1006.08

Достапност
Достапно за нарачка

Стануваат блескави ѕвезда.Посебен производ за лице. 100% сосема нов и висок квалитет.Ова долго-носи moisturising фондацијата форма Clinique нуди мала до средна покриеност и веднаш им помага на кожата да се појави посветла, додека намалување на изгледот на темни дамки.SPF15 заштитува од УВ штета, додека Витаминот Ц дава гол кожата природен сјај со текот на времето.За употреба : нанесете мала количина почеток во средината на лицето и се вклопуваат нанадвор користење на фондацијата четка или прсти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Make-up Студио Амстердам Тоа Лице Крем и Фондацијата за Фер - Високо Пигментирани - Лесни - Долготрајни - Беспрекорна

СЕ ЧУВСТВУВА ПРЕКРАСНО НА КОЖАТА.На крем формулација на нашата фондација мешавини надвор како сон на ко

DEN 704.64

Milani Екран Кралицата Течни Фондацијата Шминка - Без Суровост Фондацијата Со Дигитални Bluelight Филтер Технологија

BLURS НЕСОВРШЕНОСТИ : Milani Фондацијата Бестежин се чувствуваат формула веднаш blurs несовршености и настани �

DEN 155.76