• Новак
Шарлот Tilbury Airbrush Беспрекорна Поставување Спреј 1.1 FL мл / ml 34

Шарлот Tilbury Airbrush Беспрекорна Поставување Спреј 1.1 FL мл / ml 34

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е, исто така, вегетаријанци, суровост-бесплатно, и глутен-слободни.Овој производ е без сулфати SLS и SLES, parabens, formaldehydes, формалдехид-ослободување на агенти, phthalates, минерални масла, retinyl palmitate, oxybenzone, јаглен катран, hydroquinone, triclosan, и triclocarban, и содржи помалку од еден процент од синтетички мириси. Ароматични Смола - е изведен од кората на дрвото се одгледува на грчкиот Остров на Chios кои smooths преку порите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Желе Пора Буквар Гел, Крем, База Шминка Буквар за Беспрекорно Лице, Невидливи Пора Контрола Масло Навлажнувачки

【Најдобри Пора Буквар Гел Крем】На свиленкаста и лесна формула може да помогне кожата покрие порите до

DEN 210.96