• Новак
1pc ЗА Вистински Ден Заштитник Буквар SPF 26 PA ++ Шминка Буквар Лицето Кожата Со Сончање, 35g

1pc ЗА Вистински Ден Заштитник Буквар SPF 26 PA ++ Шминка Буквар Лицето Кожата Со Сончање, 35g

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

1pc ЗА Вистински Ден Заштитник Буквар SPF 26 PA ++ Шминка Буквар Лицето Кожата Со Сончање, 35g.Воглавно, тоа помага да се заштити кожата од UVA & UVB.Невидливи порите, масло контрола.Тоа, исто така, помага да светат и освежување на кожата во исто време.Не мрсна формула, работи за сите типови на кожа, може да се користи како база, пред шминка. 35g.Ние обезбедуваме брза испорака за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Желе Пора Буквар Гел, Крем, База Шминка Буквар за Беспрекорно Лице, Невидливи Пора Контрола Масло Навлажнувачки

【Најдобри Пора Буквар Гел Крем】На свиленкаста и лесна формула може да помогне кожата покрие порите до

DEN 210.96