• Новак
Kingjinglo 12V USB ТФ FM Радио Декодер Одбор Автомобил Безжичен Приемник Модул DIY Аудио Модул Автомобил Аудио MP3 Плеер со Далечински Управувач декодер Одбор Аудио Модул

Kingjinglo 12V USB ТФ FM Радио Декодер Одбор Автомобил Безжичен Приемник Модул DIY Аудио Модул Автомобил Аудио

DEN 422.88

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Поддршка моќ-исклучување мемориска функција : запаметат песна и волумен пред моќ-исклучување.На mp3 модул поддржуваат bluetooth компатибилен 5.0. 10m/33ft инфрацрвениот далечински управувач поврзување опсег.Поддршка за снимање функција.Снимањето треба да поврзете уред за складирање, како на пример, У диск или ТФ-картичка;. 12 V USB ТФ FM Радио Декодер Одбор Автомобил Безжичен Приемник Модул DIY Аудио Модул Автомобил Аудио MP3 Плеер со Далечински Управувач декодер одбор аудио module Features : 100% сосема нов и висок quality Support MP3/WMA/WAV/МАЈМУН/FLAC lossless формат.Поддршка за USB / ТФ / Bluetooth компатибилен / FM режими.Поддршка моќ-исклучување мемориска функција : запаметат песна и волумен пред моќ-исклучување.На mp3 модул поддржуваат bluetooth компатибилен 5.0.Поддршка за снимање функција.Снимањето треба да поврзете уред за складирање, како на пример, У диск или ТФ-картичка;10m/33ft инфрацрвениот далечински управувач поврзување опсег.Спецификација : Материјал : Plastic Size : 11.2x6.2cm/4.41x2.44in Bluetooth-компатибилна Верзија : 5.0 Радио Фреквентен Опсег : 87.5~108 MHz Audio формат : MP3/WMA/WAV/МАЈМУН/FLAC12 V Power Option Тип : MP3 Декодерот Одбор со Голема Далечински Управувач;MP3 Декодерот Одбор со Мали Далечински Управувач;Пакетот Вклучува : 1x MP3 Декодерот Board1x Далечински Controlnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Material:
Plastic
Size:
11.2x6.2cm/4.41x2.44in
Bluetooth-compatible Version:
5.0
Radio Frequency Range:
87.5~108MHz
Audio format:
MP3/WMA/WAV/APE/FLAC
12V Power :
Option Type:
MP3 Decoder Board with Big Remote Control;MP3 Decoder Board with Small Remote Control;
Package Includes:
1x MP3 Decoder Board
1x Remote Control :
note:
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Со стоката дадена додека купуваат