• Новак
Dorman 14557 Flywheel Болт

Dorman 14557 Flywheel Болт

DEN 199.68

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Авто Дел.Објектот Пакет Тежина : 0.136 Килограми.Објектот Пакет Димензија : 3.556 cm L X3.556 cm W X11.43 см Х. Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Оваа спојки flywheel болт е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат