• Новак
YOUWEN Мобилни Случаи Одлична за Xiaomi Mi 10 Dual-Страна Магнетни Тока Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник(Црн) (Боја : Црвена)

YOUWEN Мобилни Случаи Одлична за Xiaomi Mi 10 Dual-Страна Магнетни Тока Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот

DEN 1065.60

Достапност
Достапно за нарачка

Кожа Случај.Оклоп случај.Моден Случај.Мека Случај.Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Case1. Едноставно, удобно, лесно да се носат. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Функционална носителот, фото рамка,картичка отвори паричник, лесен за употреба. 5. Направени од високо квалитетен СТП + TPU, носат-отпорни, и издржливи. 6. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Флип Случај за Алкател 3X 2020 Мобилен Телефон Паричникот Случај, СТП Кожа Носителот на Картичката

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе

DEN 1152.00