• Новак
Linzhou Samsung Галакси Z Flip3 (5G) Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот Заштитна Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси Z Flip3 (5G) Црна

Linzhou Samsung Галакси Z Flip3 (5G) Случај Кожа Случај Боја Сликарство Паричникот Стојат Функција прекривачот

DEN 296.64

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.На врвот на телефонот случај е stitched и наредени со мека faux кожа.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Кога обработка, посвети посебно внимание да се исчисти шевовите, бразди, мекост и рабови. ▶ Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да го поставите банкарски картички и мобилните телефони за да го направи животот полесен.Нашите производи се земе "квалитет над, цени подолу" како највисок извршување, се закачите на високо-квалитетни и ефективни квалитет на производите.Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Совршена заштита : мобилен телефон случај за Samsung Галакси Z Flip3 (5 G) е направена на faux кожа, која го заштитува вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат