• Новак
Мобилен Телефон Кеси за Xiaomi Redmi Забелешка 7 / 7S Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(

Мобилен Телефон Кеси за Xiaomi Redmi Забелешка 7 / 7S Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП

DEN 238.32

Достапност
Достапно за нарачка

1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Случајот го задржува вашиот телефон безбедно и заштитени со стил. 3. Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. 4. Бесплатно, без отстранување на случај.За Xiaomi Redmi Забелешка 7 / 7 S Солидна Боја Шарени Магнетни Тока Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Lanyard(Сино).Добар Случај Cover1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со картичката слотови, lanyard и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LETO Галакси S20 FE Случај,Луксузни Флип Folio Кожен Паричник Случај Покрие со Модни Дизајни за Девојки, Жени,Картичка

LETO Флип Folio Кожен Паричник Случај за Samsung Галакси S20 FE со Модерен Дизајн.Воена Одделение Помине 15ft.Капка Т

DEN 359.76