• Новак
Linzhou Nokia 8.3 Случај Кожа Прекривачот Заштитни Случај Магнетни Застане На Функцијата Мобилен Телефон Случај Сина

Linzhou Nokia 8.3 Случај Кожа Прекривачот Заштитни Случај Магнетни Застане На Функцијата Мобилен Телефон Случај

DEN 274.56

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Nokia 8.3 е направен од faux кожа, која го заштитува вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Linzhou.Погоден за Nokia 8.3 флип тип заштитни случај.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Мобилниот телефон случај е stitched на врвот и се наредени со мека faux кожа.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо-квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да се одржи на банкарска картичка и вашиот мобилен телефон за да го направат вашиот живот полесно.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Пакување : Nokia 8.3 кожа случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона Дома 2021/22 Сртот КОМПЛЕТ Кожа Книга Паричникот Случај

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ФК Барселона производ.Рачно изработени од кожа изградба.П�

DEN 502.80