• Новак
Lacass Флорални Пеперутка СТП Кожа Флип Паричникот Случај Покрие Потпирач со Картичка Слотови и врвка за околу Рака за LG K31 Rebel/LG Среќа 3/LG Феникс 5/ LG Aristo 5 Плус/LG Risio 4 (Сив

Lacass Флорални Пеперутка СТП Кожа Флип Паричникот Случај Покрие Потпирач со Картичка Слотови и врвка за околу

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со LG K31 се Бунтуваат (L355 DL, L355 DC)/LG Risio 4 K300 /LG K31/LG Среќа 3/LG Феникс 5/ LG Aristo 5 Плус.Удобен Чување : Чувајте ги вашите пари и парични картички, сите на едно место.Носат Помалку : Ров на дополнителен багаж и да го носат вашиот најважен во едно парче.Потпирачот Способност : Предната маска набори во погоден потпирач.Магнет Клип : Реверзибилна клип безбедно го држи капакот отворен или затворен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Флип Случај за Алкател 3X 2020 Мобилен Телефон Паричникот Случај, СТП Кожа Носителот на Картичката

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

DEN 1152.00