• Новак
FengXinZi Компатибилен со iPhone XR Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Потпирачот Кредитна Картичка Слотови Анти-Нула Shockproof Заштитна Магнетни iphonexrcases xrcases 10R iphon

FengXinZi Компатибилен со iPhone XR Паричникот Случај со Држачот, Премија СТП Кожа Потпирачот Кредитна Картичка

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен Со】 : Специјално дизајнирани за i Phone XR 6.1 инчи.Не се Компатибилни Со другите модели (ве Молиме Имајте во предвид). 【Паричникот и Картичка】 : ги Носите и за сите ваши потреби без да се земе вашиот паричник со вас.Внатре карактеристики 2 картичка слотови (со ПРОЕКТ прозорец слот) за често користените картички.Покрај Двојно Магнетни Копчиња цврсто затворени за да се задржи вашите лични предмети внатре, безбедно. 【3 D Врежана Дизајн】 : Трајни производи рачно изработени на врвот одделение висок квалитет мека на допир faux кожа со 3 D врежана флорални.облечи вашиот телефон прилично, смешна и симпатична, како совршен подарок за себе или за пријатели. 【Потпирачот Функција】 : Изграден во потпирачот која ви овозможува да се направи hands-free видео повици, да се прочита, и да се види филмови, каде било удобно во вашиот телефон и Прелистување на Веб. 【Премиум Услуга】:Feng Xin Zi обезбедува 24 часа професионални & убаво услуги на клиентите.ако имате било какви сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по е-пошта,ние ќе се обезбеди задоволни решенија за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат