• Новак
ZXL Паричникот Случај за Галакси S20 FE 5G,Мачка Дрво Врежана Флип Folio Потпирачот Мека Кожа СТП Кожен Паричник Случај Покритие за Samsung Галакси S20 FE 5G со Lanyard Зелена

ZXL Паричникот Случај за Галакси S20 FE 5G,Мачка Дрво Врежана Флип Folio Потпирачот Мека Кожа СТП Кожен Паричник

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

НЕМА ДА сакате да го ЗАШТИТИТЕ вашиот Samsung Галакси S20 FE 5 G телефон од Гребење, Прашина, и да Падне?Оваа кожа паричникот случај е совршен избор за вас.Samsung Галакси S20 FE 5 G Паричникот Случај Со држачот на Погодно стојат функција ви овозможува да гледате филм или да пребарувате на интернет, без да мора да го држите телефонот. [Целосна Заштита] Samsung Галакси S20 FE 5 G Случај Паричникот Флип Случај обезбедува целосна сите околу заштита за вашиот телефон, телефонот е Во добро обезбеден во затворите-фитинг школка за да се осигура дека тоа не падне во еден случај.Содржина : -1 x ZXL Случај.[Компатибилен Модел] Специјално Дизајнирани Случај за Samsung Галакси S20 FE 5 G,не одговара за други Moible Телефон,ве Молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да направите нарачка. [Стилски Дизајн] Samsung Галакси S20 FE 5 G Случај со Држачот на Паричникот Случај СТП кожа направени за да ги зачувувате вашите лична карта или Кредитна Картичка и додека ви даваат заштитна модерен капак. [Лесен Пристап] Спречува гребнатини, прст печатење, нечистотија и секојдневно носат и солза од акумулира.Тоа е лесно да го инсталирате или отстраните,виткање линија на задниот дел од случај ти овозможува да конвертирате паричникот случај во потпирачот. [МУЛТИ ФУНКЦИЈА] Samsung Галакси S20 FE 5 G Случај прекривачот може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео се гледа, и пораки.Како да го инсталирате и да го симнат?Специјално, ние изберете TPU случај наместо пластични случај прилог на внатрешноста.TPU е хибриден материјал, многу густа и мазна гума.Карактеристики : 1.,за било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Го спречува ризикот од фрактури во еден случај.Токму cutouts ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон.Ве молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен. Низок Профил, Дизајн, се разликуваат бои и модели за вас, можете да бидете на вашиот начин да се гледа добро и да се чувствува добро со сите ваши потреби во еден случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Флип Случај за Алкател 3X 2020 Мобилен Телефон Паричникот Случај, СТП Кожа Носителот на Картичката

1 Сосема нов и висок квалитет на Телефонот Флип Случај Капак 2 Случајот го задржува вашиот телефон безбе�

DEN 1152.00