• Новак
Dfly Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7), Премија Кожа Mandala Шема Дизајн Стојат Картичка Слотови Флип Паричникот Маска, Зелена

Dfly Случај за iPhone 12 Про Макс (6.7), Премија Кожа Mandala Шема Дизајн Стојат Картичка Слотови Флип Паричникот

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опремен со еден виси јаже,погодно рака држи.Специјално фенси СТП кожа со втиснување mandala шема само за вас : рафинирани, функционални, и практично, ова folio покрие целосно го заштитува вашиот телефон и ви овозможува својата природна убавина да блесне непречено.Висок квалитет.Направени со премиум СТП кожа.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Сит се вклопуваат : конструиран да се нагласи слаб без да се загрозат телефон безбедност.Вклучени два картичка слотови и 1 внатрешен џеб : носите вашата ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички, удобен и практичен.Функција : 1.Прецизност украсениот внатрешни работи мека TPU школка дизајниран да го заштитите вашиот телефон додека задржување на пристап до сите порти, копчиња и телефон features2.На ретро кожа флип случај втиснување mandala дизајн модел, па домот, убава, fashion3.Таа е направена од страна Dfly бренд за мобилен телефон случај и лесно да ја внесете или отстраните вашиот мобилен телефон од case4.Целосно покриени флип стил, нудејќи целосна тело за заштита од scratching5.Тоа е флип паричникот случај - книга стилски case Technique*Овој паричник во стилот на случај е направен од премиум СТП кожа и втиснување со mandala моделот на целото тело*Овој случај вклучува брилијантен магија-зафат функција.Оваа полу лепило панел е дизајниран за да ја прикачите на вклучени школка, што ќе ви овозможи да се држи телефонот во паричникот и потоа го извади секогаш кога ќе треба it Package*1 X Мобилен Телефон Случај*1 X Lanyard.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат